Bezpieczne płatności

Przelewy 24

Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 286 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, SMS Premium, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.

Przelewy24, Dotpay i eCard łączą siły!

Wiodący na polskim rynku operatorzy płatności online: Przelewy24, Dotpay i eCard rozpoczynają współpracę.

Przelewy24, DotPay i eCard łączą siły, aby wspólnie zapewnić najszerszy wachlarz usług płatniczych na rynku, najwyższy poziom obsługi i kompleksowe rozwiązania technologiczne dla biznesu.

16 letnie doświadczenie w Polsce i na świecie, znajomość branży ecommerce, wymiana know-how pozwoli operatorom skonsolidować rynek, zapewniając wymierne korzyści zarówno partnerom biznesowym Przelewy24, Dotpay i eCard jak i klientom indywidualnym.

Ponadto, integracja pozwoli na umocnienie pozycji rynkowej oraz zbudowanie statusu lidera na polskim i zagranicznym rynku płatności. Kluczowym brandem spółki P24 DotCard jest Przelewy24.

Oferty łączących się spółek są komplementarne, dzięki czemu w wyniku integracji powstanie uniwersalne portfolio oferujące pełną paletę usług płatniczych dla branży eCommerce. Więcej informacji TUTAJ