Drogi kliencie!
Przedstawiamy poniżej system rabatowania Colway dzięki któremu już na samym początku przy pierwszych zakupach do uzyskania rabat 20% uznaniowo lub nawet 30% jeżeli zdecydujesz się na rejestrację elektroniczną w systemie Colway!

Czym różnią się te dwa progi rabatowe?

  • Rabat 20% otrzymasz od nas uznaniowo generując kod rabatowy w naszym serwisie wybierając poniżej opcję 20% rabatu oraz akceptując treść programu rabatowego, który gwarantuje Ci powiększanie zniżki po uzyskaniu w dowolnym czasie danego obrotu.
  • Rabat 30% otrzymasz poprzez rejestrację online w systemie Colway podając swoje dane personalne, e-mail, kom oraz numer pesel, który jest numerem identyfikacyjnym. Z zasady rabat 30% to próg tzw. dystrybutorski jednak po wybraniu tego rabatu jeżeli nie planujesz rozpoczęcia dystrybucji Colway nie masz konieczności odsprzedaży produktów, zakładania działalności ani konieczności regularnych zakupów, dalej kupujesz na własny użytek swoje ulubione produkty w czasie oraz ilości, które Cię interesują. Wybierając tą drogę także zbierasz swój obrót w dowolnym czasie na rzecz powiększania zniżki. Kod rabatowy -30% uzyskasz na adres e-mail po wprowadzeniu danych w system Colway - w godzinach naszej pracy proces ten trwa do 10min.


Wybierając na początku opcję rabatu 20% lub 30% dołączysz do programu lojalnościowego, który gwarantuje Ci zwiększenie zniżki poprzez skumulowanie obrotu historycznego:

  • skumuluj w dowolnym czasie 2 600zł netto (około 3 000zł detal) otrzymasz na stałe: 34%
  • skumuluj w dowolnym czasie 5 200zł netto (około 6 000zł detal) otrzymasz na stałe: 38%
  • skumuluj w dowolnym czasie 7 800zł netto (około 9 000zł detal) otrzymasz na stałe: 42% (a może rozważysz dystrybucje produktami Colway?)

Wszystkie Twoje zakupy widoczne są w panelu klienta po zalogowaniu na vitakolagen.pl, po skumulowaniu odpowiedniego obrotu historycznego otrzymasz od nas e-mail z nowym kodem o zwiększonej wartości rabatu!
Wartość skumulowanych zakupów w każdej chwili możesz sprawdzić dzwoniąc do nas: +48 793 616 234


Który rabat wybierasz?

Rabat 20%          Rabat 30%