Gratulujemy!

Z przyjemnośćią informujemy że od tej chwili posiadasz rabat 20% na zakup kolagenu i kosmetyków Colway w serwisie www.vitakolagen.pl!

Oto twój kod rabatowy: 750210300
(Wprowadź swój kod w koszyku podczas realizacji zamówienia)

 

Najczęstsze pytania dot. oferty rabatowej

Na jak długo będę posiadać rabat?
Korzystając z oferty rabatowej w naszym serwisie otrzymasz rabat 20% na stałe. To znaczy ze każdy Twój zakup w przyszłości będzie tańszy o 20% od cen ogólniedostępnych.

Czy są jakies limity zakupów?
Decdując się na naszą ofertę rabatową nie ma żadnychlimitów zakupowych. Kupujesz kiedy chcesz w ilościach jakie Cię interesują, bez ograniczeń.

W jaki sposób mogę dokonywać zamówień z rabatem?
Posiadając kod rabatowy, zamówienie możesz składać na różne sposoby:

  • poprzez sklep internetowy (podczas realizowania zamówienia w pole kod rabatowy wpisać swój kod, a system pomniejszy zamówienie o 20%).
  • kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem kom. 798-616-234 (Podczas rozmowy podaj konsultantowi swój kod a odliczymy od kwoty zamówienia 20%)
  • złóż zamówienie poprzez e-mail używając adresu: sklep@vitakolagen.pl (podaj swój kod rabatowy oraz produkty które zamawiasz, otrzymasz zwrotne potwierdzenie z kwotą do zapłaty) 

Czy mogę powiększać rabat 20%?
Zgodnie z założeniami deklaracji członkowsko-rabatowej będzie można powiekszać rabat z 20% aż do 42%. Odpowiednie rabaty otrzymasz poprzez uzbieranie z cen detalicznych (cen bez rabatu) kwot:

3000 zł - otrzymujesz rabat 34%

6000 zł - otrzymujesz rabat 38%  

9000 zł - otrzymujesz rabat 42%

Przez jaki czas mogę zbierać kwoty zamówień liczone w cenach detalicznych aby otrzymać wyższe rabaty?
Nie ma ograniczeń, kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz, przekraczając dany poziom zebranych sum z zakupów automatycznie otrzymuejsz rabat stosunkowy do zebranej kwoty i posiadasz go już na stałe.