Witamina C-olway - zdrowie prosto z natury

Witamina C-olway - zdrowie prosto z natury

Naturalna witamina C to jedna z najważniejszych witamin, jakie przyjmujemy wraz z pożywieniem. Wynika to przede wszystkim z roli, jaką odgrywa ona w naszym organizmie, a więc roli głównego składnika tkanki łącznej. Czym jednak właściwie jest naturalna witamina C, tzw. witamina colway? Warto to wiedzieć, aby zacząć ją stosować i dzięki temu móc czuć się z dnia na dzień coraz lepiej

 

Witamina C-olway - tylko naturalny skład

 

Witamina C-olway pozyskiwana jest wyłącznie z naturalnych źródeł, do których zalicza się kiełki gryki oraz gorzką pomarańczę — to właśnie te dwa składniki znajdują się w czołówce, jeżeli chodzi o źródła lewoskrętnej witaminy C. Witamina C olway nie zawiera w swoim składzie żadnych wypełniaczy czy dodatków w postaci kwasu askorbinowego. Co więcej, w odróżnieniu od innych suplementów diety nie znajdziemy w niej szkodliwych substancji takich jak barwniki, cukry, konserwanty czy inne tego typu składniki, które po prostu są dla nas niezdrowe (jednak są wykorzystywane przy produkcji bardzo popularnych witamin, z których często korzystamy). Witamina Colway to produkt w 100% bioorganiczny, który powstał z najlepszych możliwych surowców poddawanych regularnej i starannej kontroli.

 

Właściwości i działanie naturalnej witaminy C

 

Jak zostało to już wspomniane wcześniej, witamina C uczestniczy w produkcji kolagenu oraz podstawowych białek naszego organizmu. Wspomaga ona również nasz układ odpornościowy, dzięki czemu rzadziej zapadamy na różnego rodzaju przeziębienia i choroby, a jeżeli takie już wystąpią, to są one szybciej przez organizm zwalczane.

 

Kolejną bardzo ważną kwestią, szczególnie w dzisiejszym zabieganym świecie jest fakt, że naturalna, lewoskrętna witamina C chroni przed skutkami długotrwałego stresu. Doskonale współpracuje też z innymi witaminami, m.in. wspomagając absorpcję żelaza z żywności oraz w połączeniu z kwasem foliowym i witaminą B12 pobudzając produkcję krwinek czerwonych.

Zalet i korzyści wynikających z suplementacji naturalną witaminą C jest oczywiście o wiele więcej, warto się z nimi wszystkimi zapoznać oraz przekonać się, że jej przyjmowanie pomoże nam na długo zachować zdrowie i dobre samopoczucie.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code