Atelokolagen 50 ml

Atelokolagen Colway uderza nie tylko w główną przyczynę pojawienia zmarszczek, którą jest deficyt kolagenu. Stymuluje procesy odnowy skóry, zapewnia optymalny stan nawilżenia.

Więcej szczegółów

287,00 zł brutto

Atelokolagen

WYJĄTKOWY KOMPLEKS TRZECH NATYWNYCH BIAŁEK KOLAGENOWYCH WZBOGACONY SERYCYNĄ I ZŁOTEM – LUKSUSOWA PIELĘGNACJA ANTI-AGE

Atelokolagen to arcydzieło nie tylko biotechnologii, ale również konfekcjonowania i aplikacji, które w tym kosmetyku anti-age sięgnęły poziomu sztuki! Trzy rodzaje kolagenu, płynny jedwab, enzymy i bogactwo najszczerszego złota. Rewelacyjnie wchłaniający się, o aksamitnej strukturze i pięknym aromacie.

Atelokolagen jest kolejnym kosmetykiem anti-age z rodziny transdermalnych żeli kolagenowych, jakie wytwarzane są tylko w Polsce i prawdziwym arcydziełem biotechnologii białek. Został stworzony  poprzez połączenie trzech rodzajów niskocząsteczkowego kolagenu :

  • pierwszy z nich to izolowane ze skór rybich molekuły, które zachowują konformację potrójnej helisy (tropokolagen)
  • drugi to atelokolagen, kolagen w postaci trójspiralnej, który poprzez poddanie działaniu pepsyny uzyskuje idealną czystość biologiczną, dzięki temu może być stosowany do zabiegów medycyny estetycznej
  • trzecim jest prokolagen, czyli łańcuchy peptydowe, które w procesach kolagenogenezy dopiero tworzą spirale kolagenowe.


Model helisy kolagenowej, zanurzonej w hydrożelu, powstał z atelokolagenu, elastyny, płynnego jedwabiu oraz niejonowego złota, które w synergii z peptydami kolagenowymi działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymainę mikroelementów, stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Zapobiega przebarwieniom, działa kojąco, antybakteryjnie

Złoto wraz z peptydami kolagenowymi działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, koi skórę, wspomaga wymianę mikroelementów, stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Dzięki serycynie, czyli płynnemu jedwabiowi, żel jest fantastycznie aksamitny w dotyku i doskonale rozprowadza się na skórze.

Po otwarciu luksusowego i bezpiecznego flakonu airless towarzyszyć Ci będzie delikatny zapach olejku różanego, który uprzyjemni pielęgnację.

Atelokolagen Colway uderza nie tylko w główną przyczynę pojawienia zmarszczek, którą jest deficyt kolagenu. Stymuluje procesy odnowy skóry, zapewnia optymalny stan nawilżenia. Skóra staje się wygładzona, lekko napięta i odporna na działanie upływającego czasu.

Polecamy do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Pojemność: 50 ml

Efekty: głębokie nawilżenie – spowolnienie procesów starzenia się skóry – uzupełnianie niedoborów kolagenu w skórze

loop
PONAD 8 LAT DOŚWIADCZENIA Zaufało nam wielu klientów
local_shipping
Darmowa dostawa Powyżej 350zł i dla fanów na FB
ring_volume
Ochrona termiczna Ochrona termiczna bez dodatkowych kosztów

Rewelacyjne produkty, wysoki poziom obsługi i błyskawiczna dostawa. Dziękuję !!!

Agnieszka

Rewelacja, za każdym razem miłe zaskoczenie. Tak powinno być w każdym sklepie ! Pozdrawiam serdecznie.

Katarzyna

Wszystko tak jak powinno być . Duży plus za szybką dostawę.

Urszula