Atelowoda Komórkowa 150 ml

Atelowoda Komórkowa 150 ml

(Based on 0 Review)

  157,00 zł

  Woda komórkowa Colway

  Więcej szczegółów

  Dodaj do listy życzeń

  Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Napisz lub zadzwoń!
  Zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub mailowo

  Product Description


  ATELOWODA KOMÓRKOWA - Rewitalizująca mgiełka do twarzy

  Atelowoda komórkowa ma skład wody występującej w skórze człowieka. Jest bogata w jony minerałów oraz pierwiastki śladowe. Zapewnia ona równowagę niezbędną do prawidłowego funkcjonowania procesów komórkowych, bierze udział w procesach metabolicznych, a także jest pomocna w prawidłowym procesie wchłaniania kolagenu przez organizm. W celu zapewnienia dodatkowej synergii działania w połączeniu z atelokolagenem, atelowoda została wzbogacona o naturalną witaminę C, dysmutazę ponadtlenkową, atelokolagen, tropokolagen oraz pro-kolagen I. Mechanizm synergii działania polega na wykorzystaniu właściwości atelokolagenu do wiązania wody komórkowej (i zawartych w niej składników) głęboko w skórze.


  Atelowoda komórkowa  zawiera rozświetlającą witaminę C - Superox-C™ - ekstrakt z australijskiej śliwki kakadu, która jest najbogatszym w świecie roślin źródłem witaminy C oraz polifenoli. Ten botaniczny składnik dostarcza przeciwutleniaczy, niezbędnych w walce ze starzeniem się skóry. Wykazuje również działanie antyrodnikowe. Stymuluje pro-kolagen I i syntezę kwasu hialuronowego; wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia. Ekstrakt ze śliwki kakadu zwiększa więc zdecydowanie biodostępność witaminy C. Mgiełka rozpylona na skórze głęboko ja nawilży oraz spowoduje przyjemne uczucie świeżości i odprężenia. Twoja skóra będzie idealnie przygotowana do dalszej pielęgnacji preparatami COLWAY.

  Działanie:

  - nawilżające

  - odświeżające

  - energetyzujące

  - rozświetlające (redukuje oznaki zmęczenia)

  - regenerujące

  - odżywcze

  - przeciwdziałające stresowi oksydacyjnemu

  - wspomagające walkę z oznakami starzenia się skóry

  Zalety: Zawarty w ATELOWODZIE KOMÓRKOWEJ ekstrakt ze śliwki kakadu zwiększa więc zdecydowanie biodostępność witaminy C oraz skutecznie redukuje stres oksydacyjny. Superox-C™ indukuje syntezę Pro-kolagenu -1 i kwasu hialuronowego w celu wyrównania uszkodzeń wywołanych przez wolne rodniki.Najważniejsze składniki:

  Przeznaczenie: Nastolatki, dorośli. Dla każdego typu skóry. Szczególnie polecana do użytku w połączeniu z Kolagenem lub Atelokolagenem.

  Przechowywanie: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

  Pojemność: 150 ml

  Product Review


  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Dodaj recenzję

  Atelowoda Komórkowa 150 ml

  Atelowoda Komórkowa 150 ml

  Woda komórkowa Colway