Atelokolagen 50 ml

Atelokolagen 50 ml

(Based on 0 Review)

319,00 zł

Atelokolagen Colway uderza nie tylko w główną przyczynę pojawienia zmarszczek, którą jest deficyt kolagenu. Stymuluje procesy odnowy skóry, zapewnia optymalny stan nawilżenia.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Napisz lub zadzwoń!
Zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub mailowo

Product Description


Atelokolagen

WYJĄTKOWY KOMPLEKS TRZECH NATYWNYCH BIAŁEK KOLAGENOWYCH WZBOGACONY SERYCYNĄ I ZŁOTEM – LUKSUSOWA PIELĘGNACJA ANTI-AGE

Atelokolagen to arcydzieło nie tylko biotechnologii, ale również konfekcjonowania i aplikacji, które w tym kosmetyku anti-age sięgnęły poziomu sztuki! Trzy rodzaje kolagenu, płynny jedwab, enzymy i bogactwo najszczerszego złota. Rewelacyjnie wchłaniający się, o aksamitnej strukturze i pięknym aromacie.

Atelokolagen jest kolejnym kosmetykiem anti-age z rodziny transdermalnych żeli kolagenowych, jakie wytwarzane są tylko w Polsce i prawdziwym arcydziełem biotechnologii białek. Został stworzony  poprzez połączenie trzech rodzajów niskocząsteczkowego kolagenu :

  • pierwszy z nich to izolowane ze skór rybich molekuły, które zachowują konformację potrójnej helisy (tropokolagen)
  • drugi to atelokolagen, kolagen w postaci trójspiralnej, który poprzez poddanie działaniu pepsyny uzyskuje idealną czystość biologiczną, dzięki temu może być stosowany do zabiegów medycyny estetycznej
  • trzecim jest prokolagen, czyli łańcuchy peptydowe, które w procesach kolagenogenezy dopiero tworzą spirale kolagenowe.


Model helisy kolagenowej, zanurzonej w hydrożelu, powstał z atelokolagenu, elastyny, płynnego jedwabiu oraz niejonowego złota, które w synergii z peptydami kolagenowymi działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymainę mikroelementów, stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Zapobiega przebarwieniom, działa kojąco, antybakteryjnie

Złoto wraz z peptydami kolagenowymi działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, koi skórę, wspomaga wymianę mikroelementów, stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Dzięki serycynie, czyli płynnemu jedwabiowi, żel jest fantastycznie aksamitny w dotyku i doskonale rozprowadza się na skórze.

Po otwarciu luksusowego i bezpiecznego flakonu airless towarzyszyć Ci będzie delikatny zapach olejku różanego, który uprzyjemni pielęgnację.

Atelokolagen Colway uderza nie tylko w główną przyczynę pojawienia zmarszczek, którą jest deficyt kolagenu. Stymuluje procesy odnowy skóry, zapewnia optymalny stan nawilżenia. Skóra staje się wygładzona, lekko napięta i odporna na działanie upływającego czasu.

Polecamy do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Pojemność: 50 ml

Efekty: głębokie nawilżenie – spowolnienie procesów starzenia się skóry – uzupełnianie niedoborów kolagenu w skórze

Product Review


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj recenzję

Atelokolagen 50 ml

Atelokolagen 50 ml

Atelokolagen Colway uderza nie tylko w główną przyczynę pojawienia zmarszczek, którą jest deficyt kolagenu. Stymuluje procesy odnowy skóry, zapewnia optymalny stan nawilżenia.