Nowy Emulsja do twarzy SPF 30 ml

Emulsja do twarzy SPF 30 ml

(Based on 0 Review)

207,00 zł

Emulsja do twarzy SPF 50 30 ml

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Napisz lub zadzwoń!
Zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub mailowo

Product Description


Wciąż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że większość oznak starzenia się skóry związanych jest z codzienną ekspozycją na słońce bez odpowiedniej ochrony SPF.

Twoja skóra zasługuje na ochronę przed fotostarzeniem! Bądź świadoma/y i dbaj o nią. Promieniowanie UVA, docierając najgłębiej do struktur naszej skóry, może przekraczać warstwę skóry właściwej, a nawet penetrować tkankę podskórną. To sprawia, że jest głównym sprawcą przedwczesnego starzenia się skóry.

Należy pamiętać, że…

skin_protect_1_PL.png

Zaufaj Emulsji do twarzy SPF 50 i ciesz się pięknie chronioną oraz nawilżoną skórą bez kompromisów!


Dlaczego warto?

  • Chroni skórę zarówno przed promieniowaniem UVA, jak i UVB,
  • Jest wodoodporna, by stale zapewniać Ci ochronę, bez względu na wykonywane aktywności,
  • Jest przyjazna dla ekosystemu morskiego i jest pozyskiwana w sposób zrównoważony dla środowiska,
  • Lekka i aksamitna konsystencja emulsji sprawia, że nawet przy bardzo wysokim filtrze SPF 50, produkt jest niezwykle komfortowy w użytkowaniu.

skin_protect_2.png

 

 

Co wyróżnia Emulsję do Twarzy SPF 50?

W odróżnieniu od wielu innych produktów z bardzo wysokim filtrem, nie bieli skóry i nie obciąża jej. Zapewnia jedwabiste odczucie, wygładza i nie wysusza skóry. Łatwość aplikacji sprawia, że stanie się on Twoim niezbędnym codziennym kosmetykiem.

skin_protect_3.png

Specjalnie dobrane składniki aktywne, takie jak algi słodkowodne Scenedesmus rubescens i ekstrakt z kory sosny nadmorskiej, stymulują mechanizmy obronne skóry, zmniejszają hiperpigmentację i zaczerwienienie, wychwytują wolne rodniki i pobudzają syntezę kolagenu.

Ponadto, doskonale nawilżający kompleks probiotyczny wzmacnia mikrobiom skóry. Dzięki temu zwiększa odporność skóry na działanie czynników zewnętrznych.

Emulsja do Twarzy SPF 50 to synonim pięknej skóry. Minimalizuje oznaki starzenia po ekspozycji na światło, chroni skórę przed przebarwieniami, zmniejsza uszkodzenia spowodowane promieniowaniem ultrafioletowym oraz dba o jej ogólną kondycję i poprawia wygląd.

Product Review


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj recenzję

Emulsja do twarzy SPF 30 ml

Emulsja do twarzy SPF 30 ml

Emulsja do twarzy SPF 50 30 ml