Co to jest marketing sieciowy?

Biznes oparty na relacjach międzyludzkich.

Biznes dla ludzi z pozytywną energią, otwartych na nawiązywanie nowych znajomości. Lubiących ludzi.

Biznes, który dba o Twoją osobistą i finansową niezależność. Jesteś swoim własnym szefem. Alternatywa bądź uzupełnienie dla pracy na etacie i powiększenie Twoich osobistych dochodów.

Biznes niskoinwestycyjny, który możesz zacząć w każdym momencie Twojego życia, bez względu na wykształcenie, miejsce zamieszkania, wygląd, płeć.

Biznes dla każdego. Biznes dla Ciebie.

marketing sieciowy MLM

 

Nazywany również; biznesem sieciowym, dystrybucją wielopoziomową, network marketingiem, bądź w skrócie: MLM.

Dla jednych: demoniczna sekta ekonomiczna lub piramida finansowa. Kraina nieprawdziwych opowieści i rozbudzonych, a zawiedzionych nadziei, za drogich towarów, pieniędzy wyrzuconych na „starter”, materiały edukacyjne, szkolenia wyjazdowe i rozmowy telefoniczne. Zmuszanie do „chodzenia po chałupach” i znoszenia wstydu odmowy. Nierealna mrzonka lub jeszcze gorzej – zorganizowane naciąganie naiwnych.

Dla innych: jedna z najgenialniejszych koncepcji ekonomicznych, jaką wymyślił człowiek. Kwintesencja kapitalizmu, w której praca mądra, systematyczna i wytrwała nagradzana jest niezwykle hojnie, a doraźna i byle jaka – wcale. Jedyna praktycznie we współczesnych realiach możliwość, by osoba w każdym wieku, wadze, wzroście i wyglądzie, bez koneksji, specjalistycznego wykształcenia i zasobów finansowych - mogła w relatywnie krótkim okresie zdobyć krąg nowych przyjaciół, kompetencje, uznanie i popularność, a przede wszystkim bardzo przyzwoite dochody, włącznie z widokami na równie zacną emeryturę. Druga (lub kolejna) szansa w życiu. Niskoinwestycyjny sposób na własny biznes. Franchising nie tylko dla bogatych, wolność finansowa i osobista. Także możliwość życia własnym rytmem, zwiedzania świata, poznawania mnóstwa nowych i przeważnie pozytywnych ludzi. To również świetne zazwyczaj, a przynajmniej ponadstandardowe produkty, wiedza przydatna także poza biznesem. Nierzadko też prawdziwa, szczera pasja.

Jest to biznes z ludźmi, którzy są mniej lub bardziej uczciwi. Prawdą jest , iż niektóre networki bez żenady obiecują początkującym Użytkownikom złote góry, na które jednak wespną się tylko nieliczni. Organizatorom tych przedsięwzięć bardziej chodzi o sprzedanie jak największej ilości „starterów”, niż rzetelne podzielenie się przychodem z uczestnikami.

Kiedy ta forma aktywności ekonomicznej pojawiła się w Europie wschodniej, czyli ok. 20 lat temu, to nie istniały metody na weryfikację firm MLM zza oceanu i tego, ile jest prawdy w słowach rekrutujących w ich szeregi. Dziś Internet obnaża bezlitośnie każde nadużycie i manipulację. Możesz wpisać nazwę organizacji network marketing do wyszukiwarki, najlepiej wespół z kilkoma epitetami i poczytać. Jeśli nie znajdziesz złych opinii, a dana firma jest na rynku co najmniej kilka lat, to pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, czy produkty, profil działania, wartości i oczekiwana inwestycja Ci odpowiadają i … wchodzić !

Uczciwy, liberalny i przyjazny marketing wielopoziomowy jest fantastyczną alternatywą dla źle opłacanej lub nielubianej pracy na etacie. Jest doskonałym miejscem dla wszystkich ludzi, którzy lubią siebie i innych. Dla uśmiechniętych, łatwo nawiązujących znajomości i budujących dobre relacje. Dla ceniących sobie autonomię i to, że są docenieni. Dla lubiących się uczyć i uczyć innych. Dla lubiących handlować, choć nie tylko dla nich. Bo w rzetelnej firmie MLM nikt nie nakłania nikogo do akwizycji, ani do innej formy obijania się o ściany życia. Radosna, transparentna organizacja networkowa na pewno nie jest ani piramidą, ani sektą, ani miejscem, w którym można stracić jakąś znacząca sumę pieniędzy. Jest natomiast ogromną szansą jeśli nie na zarobienie fortuny, to z całą pewnością na efektywne wspomaganie swojego budżetu.

Zapewniamy, że COLWAY® jest takim właśnie marketingiem sieciowym ! Sprawdzenie nas jest możliwe szybko, skutecznie i co najważniejsze bezkosztowo!