Kolagen Naturalny Colway w odróżnieniu od tysięcy kosmetyków z grupy anti-age - uderza w rzeczywistą i główną przyczynę  starzenia się skóry, zamiast łagodzić jedynie jego skutki.

Kolagen  Naturalny  nie jest ani panaceum, ani cudem w płynie, który usunie głęboką zmarszczkę starczą - w istocie starą ranę skóry właściwej. Systematycznie, dwukrotnie w ciągu dnia aplikowany na mokrą ( ważne) skórę likwiduje jednak już po ok 3 miesiącach  w 100 %  tzw. zmarszczki suche, powstające z deficytu wody w epidermie i spłyca znacznie świeże zmarszczki starcze i mimiczne. Co jednak najważniejsze - Kolagen Naturalny stymulując fibroblasty , potrafi zatrzymać na całe lata  główne procesy dysymilacji kolagenu organicznego typu I i III. Oznacza to w praktyce nie pojawianie się przez całe lata nowych zmarszczek !

Efekty stosowania kolagenu :

 

- głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry

- opóźnienie procesów starzenia

- spłycenie zmarszczek mimicznych i zapobieganie powstawaniu nowych

- wygładzenie i rozjaśnianie blizn, rozstępów, oparzeń

- wzmacnianie zwiotczałej skóry piersi, brzucha, pośladków i ud

- pielęgnacja skóry alergicznej i trądzikowej

- regeneracja włosów i paznokci

- tworzy na powierzchni skóry właściwej film zatrzymujący wodę

- odbudowa tkanki łącznej i kostnej

- zwalczanie cellulitu

- poprawa sprężystości skóry u osób odchudzających się

- poprawia immunologię skóry

Efekt przed i po stosowaniu Kolagenu Naturalnego Colway. Oto wyniki testów na skuteczność kolagenu, wykonane w standardzie amerykańskim w klinice dr Simona Ouriana w Beverly Hills (LA) www.epione.com Autor : Marek Dobke

 

 

efekty kuracji kolagenem