Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Dostawcy

 • AppleStore
 • Shure Online Store
 • Złote maski - piękno na wagę złota

  Złote maski - piękno na wagę złota

  Złoto było wykorzystywane do pielęgnacji skóry już w starożytności, nawet  Królowa Egiptu Kleopatra używała złotych masek do pielęgnacji swojej urody. Dlaczego złoto jest tak ważne w pielęgnacji urody?

  Złoto spowalnia proces utraty kolagenu oraz elastyny przyczyniając się do rekonstrukcji tkanki skórnej. Dzięki temu wpływa na ujędrnienie skóry oraz spłyca zmarszczki istniejące, a ogranicza powstawanie nowych. Nawilża skórę i likwiduje przebarwienia. Dzięki niemu uzyskuje się wrażenie cery rozświetlonej i pełnej blasku. Działa także przeciwzapalnie. Preparaty zawierające złoto koloidalne działają długotrwale, wyraźnie spowalniając  procesy starzenia. Nanotechnologia uczyniła je hitem kosmetologicznym ostatnich lat.

  Jak to działa?
  Nałożenie maski ze złotem koloidalnym powoduje jego przenikanie w głąb naskórka twarzy. Cząsteczki złota są na tyle mikroskopijne, żeby przenikać przez pory skóry i pobudzać komórki (fibroblasty) produkujące Twój kolagen. Wraz ze złotem do skóry dostarczana jest również ogromna dawka Kolagenu Naturalnego, kwas hialuronowy, sole kwasu pyroglutaminowego, aloes, elastyna, witaminy B 3 i witamina E.
  Po nałożeniu maski ze złotem i kolagenem Twoja skóra otrzymuje maksymalnie dużo substancji odżywczych, dlatego efekt przeciwzmarszczkowy jest natychmiastowy!

  Zapraszamy: link do produktu w sklepie

  Dodaj komentarz