Suplementacja Kolagenem Silver i Platinum

Suplementacja Kolagenem Silver i Platinum

Kolagen można spotkać w wielu kosmetykach, zwłaszcza do pielęgnacji twarzy. Niestety wiele osób nie wie, za co kolagen odpowiada w naszym organizmie i jakie są skutki jego niedoboru. Niestety w pewnym wieku organizm nie jest w stanie wytworzyć wystarczającej ilości kolagenu, dlatego organizm daje tego wyraźne znaki. Czym jest kolagen? Jakie są skutki jego niedoboru? Jak można je uzupełniać?

Kolagen - funkcje w organizmie

To od ilości kolagenu zależy to, w jakim stanie jest nasza skóa. Aktywny biochemicznie kolagen porusza się pozakomórkowo. Opływa on większość narządów wewnętrznych człowieka i chroni je przed szkodliwymi właściwościami organizmu. Wykazuje wyraźne działanie regenerujące. Pełni on w ciele człowieka wiele ważnych funkcji, takich jak:

1. Znaczne spowolnienie procesów starzenia się skóry. Odpowiednia synteza kolagenu sprawia, że wszystkie warstwy skóry są odpowiednio nawilżone i sprężyste

2. Ma duże zdolności przenikania do głębokich warstw skóry, w tym do skóry właściwej

3. Likwidacja zmarszczek

4. Normalizacja poziomu natłuszczenia skóry

5. Poprawa elastyczności i sprężystości skóry

6. Zmniejszenie widoczności blizn

7. Wzmocnienie włosów od nasady

8. Wspomaganie regeneracji i profilaktyki rozstępów

Kolagen - Jak uzupełnić niedobory?

Niedobory można uzupełnić w niezwykle prosty sposób. Wystarczy sięgnąć po odpowiedni suplement diety, wykazujący dużą przyswajalność. Ważne, aby był to kolagen naturalny. Wyróżnić można kolagen silver i kolagen platinum. Czym charakteryzuje się każdy z nich?

Kolagen Silver

Zalecany do pielęgnacji całego ciała. Stosowany jest też do masażu leczniczego i energetyzującego, zwłaszcza po peelingach, depilacji laserem, czy po solarium. Niezastąpiony w regeneracji warstw skóry i stawów. Swoje zastosowanie znalazł głównie w gabinetach medycyny estetycznej oraz w renomowanych salonach kosmetycznych po zabiegach, oraz do relaksacyjnego masażu. Idealnie nada się do użytku domowego dla osób po siłowni, czy treningu. 

Kolagen Platinum

Ten rodzaj kolagenu został przeznaczony do dbania o najbardziej delikatne okolice ciała, czyli twarz i dekolt. To w tym miejscu skóra jest najcieńsza i ulega najszybszej destrukcji. Wszelkie produkty kosmetyków Colway posiadają wszystkie normy bezpieczeństwa i są niezwykle proste w użyciu. Kolagen Platinum pozwala zniwelować wszelkie oznaki starzenia się skóry. Idealnie sprawdzi się w przypadku zaczerwienień, popękanych naczynek, pajączków, czy przebarwień. Dzięki zastosowaniu kolagenu skóra od razu staje się elastyczna i jędrna. 

1 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code