Kupuj kolagen z rabatem

Kolagen Silver 50 ml

KS50

167,00 zł

Kolagen Naturalny SILVER - Unikalna Formuła Q 5-26 występuje w postaci jasno szarego żelu. Kolagen SILVER zalecany jest przede wszystkim do zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała. Do masażu leczniczego i energetyzującego, niwelowania rostępów, blizn, bliznowców, zmarszczek, po depilacjach, solarium, peelingach.

Niezastąpiony we wszystkich domowych kuracjach skóry i stawów. Stosowany jest m.in. w gabinetach Odnowy Biologicznej do masaży o działaniu głęboko rewitalizującym i energetyzującym (wszelkie dermatozy skórne, po depilacji ciepłym woskiem, po korzystaniu z kąpieli słonecznych naturalnych lub w solarium, po zabiegach korekcji chirurgicznej np. biustu, alergie kontaktowe). Świetnie sprawdza się w kuracjach domowych dla osób korzystających z ćwiczeń korekcyjnych lub fitnesowych. U osób z deficytem tkanki łącznej mających słabe więzadła w stawach skokowych i kolanowych powoduje zwiększenie ruchomości stawów oraz zmniejszenie bólu.

Kolagen Naturalny SILVER jest produktem hipoalergicznym, bezzapachowym, przeznaczonym do każdego rodzaju skóry. Preparat sprzyja odbudowie włókien kolagenowych, co czyni go kosmoceutykiem o bardzo szerokim spektrum oddziaływania. Jest bardzo wydajny - na jeden zabieg np. na partie brzucha zużywamy nie więcej niż 0,3ml. Opakowanie 50 ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza na ok. 3 miesiące. 

Skład wg INCI:
aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.

Sposób używania:
Nanieść niewielką ilość żelu na skórę umytą i wilgotną, najlepiej po kąpieli. Lekko wklepać opuszkami palców. Stosować w miejscach, które tego wymagają, gdzie widoczne są np. rozstępy, przebarwienia, blizny lub np. cellulitis. W ciągu kilku minut preparat wchłania się niemal całkowicie. Po zastosowaniu kolagenu można nanieść zwykle stosowany balsam do ciała.

Ważne:
Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C.Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kolagen Silver 50 ml

Kolagen Silver 50 ml

Zalecany jest do pielęgnacji całego ciała,do usuwania rostępów, blizn, zmarszczek, po depilacjach, solarium, peelingach. Stosowany jest m.in. w gabinetach Odnowy Biologicznej do masaży o działaniu głęboko rewitalizującym i energetyzującym - dermatozy skórne, po depilacji ciepłym woskiem, po zabiegach korekcji chirurgicznej np. biustu,w domowych kuracjach skóry i stawów.

Napisz swoją opinię

Polecane produktyDemo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout