Kupuj kolagen z rabatem

Kolagen Silver 50 ml

KS50

167,00 zł

Kolagen Naturalny SILVER - Unikalna Formuła Q 5-26 występuje w postaci jasno szarego żelu. Zalecany jest przede wszystkim do zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała. Używa się go przy masażach leczniczych i energetyzujących. Pomaga przy niwelowaniu rozstępów, blizn, bliznowców czy zmarszczek. Łagodzi podrażnienia po depilacjach, solarium i peelingach.

Produkt ten jest uniwersalnym produktem naturalnym stosowanym do zbiorowej pielęgnacji ciała i niwelowania wielu niedoskonałości. Stosuje się go do nawilżania i ujędrniania skóry oraz dbaniu o jej elastyczność zarówno na ciele, jak i na twarzy. Jest idealnym środkiem dla skóry wrażliwej, chociaż oczywiście, pasuje do każdego rodzaju skóry. Również jest doskonałym środkiem pomocniczym przy występowaniu jakichkolwiek podrażnień. Jest niezastąpiony we wszystkich domowych kuracjach skóry i stawów. Stosowany jest m.in. w gabinetach Odnowy Biologicznej do masaży o działaniu głęboko rewitalizującym i energetyzującym. Jest stosowany jako kuracja na wszelkie dermatozy skórne. Łagodzi podrażnienia po depilacji ciepłym woskiem, po korzystaniu z kąpieli słonecznych naturalnych lub w solarium. Wspomaga gojenie tkanek po zabiegach korekcji chirurgicznej np. biustu oraz przyśpiesza gojenie i zmniejsza rozmiary blizn czy innych śladów pooperacyjnych. Redukuje pigmentację skóry oraz zapobiega pojawianiu się przebarwień. Również łagodzi alergie kontaktowe. Świetnie sprawdza się w kuracjach domowych dla osób korzystających z ćwiczeń korekcyjnych lub fitnesowych. U osób z deficytem tkanki łącznej mających słabe więzadła w stawach skokowych i kolanowych powoduje zwiększenie ruchomości stawów oraz zmniejszenie bólu. Efekt jest widoczny już po pierwszym zastosowaniu.

Kolagen Naturalny SILVER jest produktem hipoalergicznym, bezzapachowym, przeznaczonym do każdego rodzaju skóry. Preparat sprzyja odbudowie włókien kolagenowych, co czyni go kosmoceutykiem o bardzo szerokim spektrum oddziaływania. Jest bardzo wydajny - na jeden zabieg np. na partie brzucha zużywamy nie więcej niż 0,3ml. Opakowanie 50 ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza na ok. 3 miesiące. 

Skład wg INCI:
aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.

Sposób używania:
Nanieść niewielką ilość żelu na skórę umytą i wilgotną, najlepiej po kąpieli. Lekko wklepać opuszkami palców. Stosować w miejscach, które tego wymagają, gdzie widoczne są np. rozstępy, przebarwienia, blizny lub np. cellulitis. W ciągu kilku minut preparat wchłania się niemal całkowicie. Po zastosowaniu kolagenu można nanieść zwykle stosowany balsam do ciała. Najlepsze efekty uzyskamy, stosując ten produkt 2-3 razy dziennie.

Ważne:
Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C, więc należy go przechowywać w tym przedziale temperaturowym. Nie wystawiać na działanie bezpośrednich promieni słonecznych. Należy uważać, by produkt nie trafił do oczu.Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kolagen Silver 50 ml

Kolagen Silver 50 ml

Zalecany jest do pielęgnacji całego ciała,do usuwania rostępów, blizn, zmarszczek, po depilacjach, solarium, peelingach. Stosowany jest m.in. w gabinetach Odnowy Biologicznej do masaży o działaniu głęboko rewitalizującym i energetyzującym - dermatozy skórne, po depilacji ciepłym woskiem, po zabiegach korekcji chirurgicznej np. biustu,w domowych kuracjach skóry i stawów.

Napisz swoją opinię

Polecane produktyDemo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout