Kupuj kolagen z rabatem

Atelowoda Komórkowa 150 ml

127,00 zł

ATELOWODA KOMÓRKOWA - Rewitalizująca mgiełka do twarzy

Atelowoda komórkowa ma skład wody występującej w skórze człowieka. Jest bogata w jony minerałów oraz pierwiastki śladowe. Zapewnia ona równowagę niezbędną do prawidłowego funkcjonowania procesów komórkowych, bierze udział w procesach metabolicznych, a także jest pomocna w prawidłowym procesie wchłaniania kolagenu przez organizm. W celu zapewnienia dodatkowej synergii działania w połączeniu z atelokolagenem, atelowoda została wzbogacona o naturalną witaminę C, dysmutazę ponadtlenkową, atelokolagen, tropokolagen oraz pro-kolagen I. Mechanizm synergii działania polega na wykorzystaniu właściwości atelokolagenu do wiązania wody komórkowej (i zawartych w niej składników) głęboko w skórze.


Atelowoda komórkowa  zawiera rozświetlającą witaminę C - Superox-C™ - ekstrakt z australijskiej śliwki kakadu, która jest najbogatszym w świecie roślin źródłem witaminy C oraz polifenoli. Ten botaniczny składnik dostarcza przeciwutleniaczy, niezbędnych w walce ze starzeniem się skóry. Wykazuje również działanie antyrodnikowe. Stymuluje pro-kolagen I i syntezę kwasu hialuronowego; wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia. Ekstrakt ze śliwki kakadu zwiększa więc zdecydowanie biodostępność witaminy C. Mgiełka rozpylona na skórze głęboko ja nawilży oraz spowoduje przyjemne uczucie świeżości i odprężenia. Twoja skóra będzie idealnie przygotowana do dalszej pielęgnacji preparatami COLWAY.

Działanie:

- nawilżające

- odświeżające

- energetyzujące

- rozświetlające (redukuje oznaki zmęczenia)

- regenerujące

- odżywcze

- przeciwdziałające stresowi oksydacyjnemu

- wspomagające walkę z oznakami starzenia się skóry

Zalety: Zawarty w ATELOWODZIE KOMÓRKOWEJ ekstrakt ze śliwki kakadu zwiększa więc zdecydowanie biodostępność witaminy C oraz skutecznie redukuje stres oksydacyjny. Superox-C™ indukuje syntezę Pro-kolagenu -1 i kwasu hialuronowego w celu wyrównania uszkodzeń wywołanych przez wolne rodniki.Najważniejsze składniki:

Przeznaczenie: Nastolatki, dorośli. Dla każdego typu skóry. Szczególnie polecana do użytku w połączeniu z Kolagenem lub Atelokolagenem.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Pojemność: 150 ml

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Atelowoda Komórkowa 150 ml

Atelowoda Komórkowa 150 ml

Woda komórkowa Colway

Napisz swoją opinię

Polecane produktyDemo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout