Kupuj kolagen z rabatem

FORCE- Krem przestrzenny do stylizacji włosów

Force-krem do stylizacji

39,00 zł

Krem przestrzenny do stylizacji włosów Colway zapewnia włosom świetny wygląd i blask tworząc ponadczasowy styl. Zawarte w kremie starannie dobrane składniki chronią włosy przed przesuszeniem, nawilżają je i perfekcyjnie odżywiają. Ekstrakt z palmy sabałowej wzmacnia kondycję mieszków włosowych i zmniejsza ich wypadanie. Unikalna kompozycja kremu sprawia, że włosy z łatwością się układają, stają się napowietrzone.

Ekstrakt z palmy sabałowej jako substancja aktywna, zawarta w kremie przestrzennym do stylizacji włosów Colway, wspomaga leczenie łysienia androgenowego.
Za wypadanie włosów odpowiada 5 alfa-dihydrotestosteron, który jest substancją powstającą w mieszku włosowym na skutek przekształcenia testosteronu. Powoduje osłabienie włosów, w efekcie powodując ich wypadanie. Działanie palmy sabałowej spowalnia działanie enzymu 5-alfa-reduktazy. Ekstrakt którego używamy jest naturalny i bogaty w odżywcze tłuszcze. Wpływa na poprawę kondycji mieszków włosowych, zmniejsza wypadanie włosów i poprawia ich wygląd.
Sposób użycia: Nanieś na dłonie i rozprowadź na włosach.Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Polecane produktyDemo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout